Xiaomi вирішила відмовитися від бренду Мі

Xiaomi вирішила відмовитися від бренду Мі

Xiaomi вирішила відмовитися від бренду Мі

Китайський технологічний гігант Xiaomi поступово відмовиться від бренду «Mi», який раніше використовував для власної користувацької електроніки, зокрема і смартфонів. Натомість майбутні продукти, як-от флагманські смартфони на зразок цьогорічного Mi 11, будуть просто використовувати назву Xiaomi.

Xiaomi вирішила відмовитися від бренду Мі

Xiaomi окремо уточнює, що бренд Redmi залишається. Це означає, що під брендом Xiaomi відтепер буде випускатися продукція класу high-end, а бренд Redmi залишається для «народних» моделей смартфонів. За словами компанії, продукти Xiaomi «представляють вершину технологій і пропонують чудовий досвід», тоді як продукти Redmi «приносять великі інновації за помірною ціною та орієнтовані на молодшу аудиторію».

«Починаючи з 3-го кварталу 2021 року, серію продуктів Xiaomi «Mi» буде перейменовано в «Xiaomi».

Ця зміна допоможе згуртувати нашу присутність на глобальному ринку та усунути розрив у сприйнятті між брендом та його продуктами. Повне впровадження цих змін у всіх регіонах присутності може зайняти деякий час».

із заяви Xiaomi

Анонсований на початку цього місяця Xiaomi Mix 4 — перший телефон компанії з вбудованою в екран «камерой-невидимкою» — став передвісником цих змін. Попередні телефони в серії називалися Mi Mix, Mi Mix 2 і Mi Mix 3.

Бренд Mi значною мірою використовувався на західних ринках, ймовірно, для полегшення читання та вимови — водночас такі телефони, як Mi 11, у Китаї вже називають Xiaomi 11. Судячи з усього, Xiaomi тепер вважає, що назва власного бренду має більшу силу та краще представляє її продукцію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]