Український фонд стартапів в рамках 29-го Pitch Day обрав 5 кращих команд з 12 претендентів, переможці отримають $125 тис.

Український фонд стартапів в рамках 29-го Pitch Day обрав 5 кращих команд з 12 претендентів, переможці отримають $125 тис.

Український фонд стартапів в рамках 29-го Pitch Day обрав 5 кращих команд з 12 претендентів, переможці отримають $125 тис.

Відбувся 29-ий пітч, організований Українським фондом стартапів, щоб обрати проєкти для державного фінансування. Свої ідеї презентували 12 команд, після чого на засіданні Наглядової ради було прийнято рішення профінансувати 5 з них на загальну суму розміром 125 тисяч доларів США.

Отже, переможцями стали наступні стартапи на етапі pre-seed (гранти $25,000 кожному):

  • The Great Catalog. Маркетплейс 3D моделей для дизайнерів та архітекторів (Київ).
  • Real Talk Sport. CRM web система адміністрування змагань єдиноборств та діяльності спортивних федерацій (Київ).
  • Elai. Веб-сервіс, який за допомогою штучного інтелекту, дозволяє швидко генерувати відеопрезентації з людиною в кадрі з тексту (Київ).
  • MAGBULB. Перший в світі магнітний адаптер для заміни лампочок який складається з двох частин. Одна частина завдяки магніту кріпиться на лампі, а друга на патроні. Простий, швидкий та безпечний спосіб замінити лампочку (Львів).
  • IDvizer. Механізм перевірки особи на основі AI. Вбудований інструмент безпеки, розроблений на замовлення вашої бізнес-моделі (Київ).

Основними критеріями оцінки проектів є команда, ринок, доцільність фінансування, ідея та стратегія розвитку.

Нагадаємо, що Фонд постійно приймає та оцінює заявки від українських стартапів, яку можна подати на офіційному сайті за посиланням.

Зазначимо, що за час своєї роботи Український фонд стартапів отримав понад 3000 заявок та профінансував майже 200 стартапів на суму $5 млн.

Джерело: Український фонд стартапів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]