УФС вперше вручив «інноваційні ваучери», їх отримали десять стартапів-переможців для участі у Web Summit 2021

УФС вперше вручив «інноваційні ваучери», їх отримали десять стартапів-переможців для участі у Web Summit 2021

УФС вперше вручив «інноваційні ваучери», їх отримали десять стартапів-переможців для участі у Web Summit 2021

Вчора, 22 вересня 2021 року, пройшов перший публічний відбір стартапів для участі у Web Summit 2021, що відбудеться у листопаді цього року. З 23 команд обрали десять переможців, які отримають інноваційні ваучери та представлять свої продукти у рамках українського павільйону стартапів, що відбудеться у Лісабоні (Португалія).

Інноваційні ваучери є новинкою від УФС — це грант на оплату участі представників стартапу в міжнародних виставках, конференціях, експозиціях, промо-турах чи інших міжнародних подіях, які відбуваються за межами України. Особливість цього заходу полягає в тому, що вперше участь стартапів у виставці стимулюється і організовується з боку держави. До цього моменту були лише приватні ініціативи.

УФС вперше вручив "інноваційні ваучери", їх отримали десять стартапів-переможців для участі у Web Summit 2021

Переможцями стали:

  • SPOKK. «Страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування та повним спектром послуг онлайн.
  • Organization.GG. Платформа для геймерів та стрімерів, яка дозволяє заробляти взаємодіючи з фанами.
  • Wantent. Інформаційна платформа на базі штучного інтелекту, що надає чітке розуміння аудиторії.
  • GIOS. Мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів.
  • Carbominer. Допомагає тепличним виробникам перейти до більш ефективного та сталого садівництва за допомогою системи моніторингу мікроклімату та вловлення CO2 з відкритого повітря.
  • Skyworker. “Tinder-like“ маркетплейс для ІТ найму.
  • Clasee. Платформа обміну знаннями для персоналізованого навчання.
  • DJOOKY. Музична торгівельна платформа, яка надає артистам доступ до глобальної спільноти інвесторів, а інвесторам можливість торгувати новим класом активів. Це міст між музичним та фінансовим світом.
  • AutoBI. Сучасна система призначена для Automotive та дотичних сфер, яка дозволяє налаштувати процеси управління автопарком.
  • Finmap. Онлайн-сервіс для фінансового обліку в малому та мікро-бізнесі.

Зазначимо, що Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Джерело: УФС

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]