Система Hisense Hi-Flexi серії W

Система Hisense Hi-Flexi серії W успішно поєднує в собі переваги систем з водяним охолодженням конденсатора, мультизональної системи кондиціонування, DC Inverter технологій, а також здатна використовувати різні альтернативні джерела тепла: відкриті водойми, грунтові води, грунт, стічні води, що гарантує економію енергії.

Широка область застосування

Традиційні холодильні машини з водяним охолодженням конденсатора мають значні габарити і, як правило, вимагають окремого приміщення для установки. Блоки W-серії компактні, прості в транспортуванні. Система може бути зібрана з декількох модулів, які в свою чергу можуть бути розміщені в підсобних приміщеннях.

Фреонові комунікації мають менший діаметр, ніж водопровідні труби, що також полегшує процес монтажу.

Модулі однакового розміру дозволяють акуратно і компактно розмістити систему. За допомогою комбінацій блоків можна вибрати найбільш підходящу систему в залежності від потреб внутрішніх блоків.

Довжини трас, перепад висот

Обмежень на довжину і перепад висот водяного контуру немає, вона залежить тільки від потужності насоса. Значні довжини траси фреонового контуру дозволяють використовувати системи серії W у будь-яких архітектурних рішеннях.

Стабільна продуктивність

Завдяки постійній температурі в контурі водяного охолодження, погодні явища не впливають на продуктивність системи. Таким чином, виробництво тепла або холоду відбувається стабільно протягом усього року.

Рівень шуму

Рівень шуму системи серії W істотно нижче рівня шуму традиційної холодильної машини і становить 51 дБ для моделі 6НР, і може бути додатково зменшений на 5 дБ при активації нічного режиму експлуатації.

Простота експлуатації

Для обслуговування традиційної холодильної машини потрібен спеціальний обслуговуючий персонал, тоді як система серії W має власну систему діагностики. Завдяки модульній конструкції, надійність такої системи вище, так як при виході одного модуля з ладу, інші продовжують працювати.