Hisense Hi-Flexi серії R

Це унікальна система мультизонального кондиціонування з можливістю рекуперації тепла. Система дозволяє одночасно виробляти, як холод, так і тепло. Принцип роботи заснований на перенесенні тепла, що знімається в режимі охолодження в одному приміщенні, в приміщення, де є потреба в нагріві повітря.

Так як тепловиділення в приміщеннях різні і залежать від сезонного чинника і орієнтації будівлі по сторонах світу, розподіл теплового та холодильного навантажень змінюється з плином року, таким чином, система R-серії максимально гнучко налаштовується під поточні потреби будівлі.

Система з рекуперацією тепла Hi-Flexi серії R

Система з рекуперацією тепла Hi-Flexi серії R дозволяє економити до 20% електроенергії в порівнянні з традиційними мультизональными системами кондиціонування завдяки чудовій комбінації DC Inverter компресора і технології рекуперації тепла.

Принцип роботи

Система трубопроводів складається з трьох труб: рідинної, газової високого тиску і газової низького тиску. Завдяки блокам-перемикачам, керованих мікропроцесором, газові трубопроводи високого та низького тиску можуть використовуватися поперемінно, отже, можлива одночасна робота блоків як на тепло, так і на холод.

Переважаючий режим охолодження

Коли блоків, які працюють на охолодження, більше, тепло переноситься з охолоджуваної кімнати в ту, що обігрівається, тільки частина конденсатора зовнішнього блоку використовується, щоб скидати зайве тепло.

Переважаючий режим обігріву

Коли блоків, які працюють на обігрів, більше, тепло переноситься з охолоджуваної кімнати в ту, що обігрівається, частина теплообмінника зовнішнього блоку використовується як випарник, щоб компенсувати відсутню теплову потужність.

Режими охолодження і обігріву рівні

Коли теплове і холодильне навантаження рівні, теплое перерозподіляється між внутрішніми блоками, в зовнішньому блоці працюють тільки компресори.

Режими роботи охолодження або обігрів

Коли всі блоки працюють в одному режимі, то система Hi-Flexi серії R працює як традиційна мультизональна система кондиціонування.

Hi-Flexi серія R-система, яка підлаштовується під потреби користувача

Для різних людей різна температура є комфортною, в міжсезоння система Hi-Flexi серії R дозволяє вибрати відповідний режим роботи. Також її використання зручно при наявності приміщень з різними вимогами до температури внутрішнього повітря. Систему зручно застосовувати як комплексну систему кондиціонування, комбінуючи, наприклад, офісні приміщення із приміщеннями з технологічним обладнанням або обідні зони з номерами готелю.

Блок-перемикач режиму роботи

Унікальність даного технічного рішення полягає в тому, що блок розподіляє тільки потоки газового холодоагенту, це дає набагато більше можливостей щодо конфігурування роботи системи в цілому і дозволяє найбільш ефективно використовувати тепло (або холод) приміщень, що працюють тільки в одному режимі.

Конфігурація системи з рекуперацією тепла

До одного блока-перемикачуа може бути підключений один або група внутрішніх блока. Всі внутрішні блоки, підключені до одного блоку-перемикача, будуть працювати тільки в одному режимі. Блоки, підключені до фреонового контуру без використання блока-перемикача, будуть працювати тільки в режимі охолодження.

Гнучкість монтажу

Система Hi-Flexi серія R може бути змонтована як в тритрубному варіанті з рекуперацією тепла, так і в звичайному двотрубному варіанті.

Широкі можливості встановлення системи

Перепад між внутрішніми і зовнішніми блоками: 50 м (зовнішній блок вище)

Відстань від першого рефнета до віддаленого блоку: 90 м

Перепад між внутрішніми блоками: 15 м

Перепад між блоками з одним блоком-перемикачем: 3 м

Перепад між блоками-перемикачами: 15 м

Вентилятор зовнішнього блоку

У вентиляторі зовнішнього блоку використовується двигун постійного струму з регульованою швидкістю обертання, що підвищує продуктивність, дозволяючи точно контролювати тиск конденсації холодоагенту шляхом зміни витрати повітря, що знімає тепло конденсації з теплообмінника.

Вентилятор може працювати на 25 різних швидкостях обертання.

На викиді повітря з зовнішнього блоку встановлена спеціальна пластикова решітка-дифузор, спрямляюча повітряний потік, зменшуючи його турбулентність і знижуючи рівень шуму.

Високонапірний вентилятор

Високонапірний вентилятор дає можливість встановлювати систему на технічних поверхах, т. я. потік гарячого повітря може бути відведений від блоку за допомогою повітропроводу. Напір вентилятора становить до 60 Па. При наявності в приміщенні чергового опалення можлива цілорічна організація виробництва холоду.

Ротація і резервування

Ведучий блок у системі змінюється під час роботи, що забезпечує рівномірність вироблення моторесурсу всіх блоків.

Система здатна працювати як з непрацюючим компресором (в двокомпресорному зовнішньому блоці), так і з несправним зовнішнім блоком. Це дозволяє підтримувати мікроклімат в приміщенні на період ремонту та обслуговування блоків.

«Нічний» режим

Особливий режим роботи зовнішнього блоку, який знижує рівень шуму в нічний час на 10 дБ(А) порівняно з режимом повного завантаження.

Компактні габарити

Блоки системи Hi-Flexi володіють компактними розмірами, що дозволяє транспортувати їх навіть у вантажному ліфті при підйомі на покрівлю. Для перевезення блоку не потрібен кран, досить вилочного навантажувача.

Функція очищення від снігу

Зовнішні блоки, підключені до електроживлення, визначають наявність на них снігу за допомогою спеціального датчика. При надходженні сигналу, вентилятор зовнішнього блоку починає обертатися, здуваючи сніг з лопастей і корпусу. Це запобігає заледенінню крильчатки вентилятора і можливе її заклинювання.

Температурний діапазон роботи

Технологія вирівнювання масла

Система Hi-Flexi обладнана інтелектуальною системою розподілу масла між компресорами зовнішніх блоків, об’єднаних в одну систему. Завдяки цій системі при з’єднанні блоків не потрібен додатковий масловирівнюючий трубопровід.

Також система Hi-Flexi обладнана автоматичною системою повернення масла, що позбавляє трубопровід від додаткових маслопідйомных петель.

Гнучка конфігурація фреонових комунікацій

Максимальна фактична довжина ділянки траси: 165 м

Сумарна довжина всіх ділянок: 1000 м

Перепад висот між внутрішнім і зовнішнім блоком: 50 м (зовнішній блок вище), 40 м (зовнішній блок нижче)

Перепад висот між внутрішніми блоками: 15 м

Відстань від першого рефнета до самого віддаленого блоку: 90 м.