Надточний контроль температури

У системах Hi-Flexi датчики температури встановлюються на виході/вході повітряного потоку у внутрішній блок і на пульті дистанційного управління. За показниками цих датчиків мікропроцесор визначає ступінь відкриття 2000-крокового ЕРВ, щоб забезпечити саме ту кількість холодоагенту, який буде потрібно для охолодження приміщення з точністю до 0,5 °С і для забезпечення максимально комфортного мікроклімату всередині приміщення.

Найвищий клас низькошумного виконання

Hisense вивчила технічні особливості та способи монтажу блоків з метою зменшення рівня шуму внутрішніх блоків з допомогою різних методів: конструкції двигуна вентилятора, аеродинамічного профілю крильчатки, форми воздуховода, які б могли надати покупцю найбільш тихе рішення.

Автоматична адресація

Для простоти введення в експлуатацію система автоматично присвоює адреси внутрішнім блокам. Також можлива ручна настройка адреси з допомогою DIP-перемикачів.

Прості і зручні дротові з’єднання

В одну мережу H-LINK можна поєднати до 64 зовнішніх блоків і до 160 внутрішніх. З’єднання відбувається неполярним двожильним екранованим кабелем, сумарна довжина якого не повинна перевищувати 1000 м. При необхідності більшої довжини сигнальної лінії (до 5000 м.) необхідно використовувати мережевий концентратор.

Можливість зміни продуктивності внутрішнього блоку

Спеціально розроблена система налаштування для внутрішніх блоків холодопродуктивністю менше 5,6 кВт дозволяє оптимально вибрати потужність внутрішнього блоку при зміні розрахункових температурних умов. Таким чином, за допомогою DIP-перемикачів можна змінити продуктивність блоку на ±0,25 НР (700 Вт), забезпечивши користувачеві найвищий рівень комфорту і максимальний рівень енергозбереження без заміни внутрішнього блоку.