Інноваційна технологія зволоження і очищення повітря

Інноваційна запатентована технологія базується на створенні під впливом високої напруги особливих мікрочастинок, які володіють підвищеною ефективністю по зволоженню і очищенню повітря.

На відміну від негативно зарядженого іона nanoe частка містить більше вологи і має підвищений життєвий цикл, що забезпечує більш інтенсивне зволоження повітря. Витрата води при цьому зменшується.

Мікрочастинки також сприятливо діють на шкіру, запобігаючи надмірній втраті вологи.

Мікроскопічні розміри дозволяють частинкам проникати практично в будь-які види тканин і ефективно нейтралізувати віруси, бактерії, спори грибів і неприємні запахи.

Комплексна 5-ти ступінчаста система очищення і зволоження повітря

Фільтр попереднього очищення

Попередній сітчастий фільтр здійснює грубу очистку повітря від великих частинок пилу, бруду і шерсті тварин.

HEPA-фільтр

HEPA-фільтр є фільтром супер високого очищення повітря і утримує до 99,95% часток пилу, бруду, пилку і алергенів розміром до 0,3 мкм. Фільтр являє собою складну систему волокон і має гофровану структуру, що забезпечує ефективну очистку повітря навіть від самих дрібних частинок бруду.

Зволожуючий і очищаючий модуль Fibra CHM

Зволожуючий і очищаючий модуль з фібра-матеріалу Fibra CHM забезпечує очищення та інтенсивне зволоження повітря до 500 мл на годину. Конструкція модуля являє собою барабан з фібра-матеріалу високого ступеня змочуваності, який обертається в піддоні з водою і ефективно зволожує повітря, що проходить через нього, одночасно очищаючи його від пилу і бруду.

Технологія зволоження і очищення повітря Nanoe або іонізація повітря ION

Фінальний етап це насичення повітря nanoe мікрочастинками або негативно зарядженими іонами в залежності від моделі очисника повітря.

Негативно заряджені іони надають сприятливий вплив на організм людини, сприяють зміцненню імунної системи, підвищенню тонусу, зниженню втомлюваності та покращенню психологічного стану, а також знижують кількість бактерій і грибків в приміщенні.