Повний модельний ряд

В асортименті представлені як класична серія напівпромислових спліт-систем HEAVY Classic, так і інверторна серія HEAVY DC Inverter з внутрішніми блоками касетного, канального, напольно-стельового типу в повному діапазоні потужностей від 18 кБТУ до 60 кБТУ. Особливу увагу інженери Hisense приділили розробці додаткових рішень в області індивідуального і групового управління.

Це дозволяє застосовувати дане обладнання на об’єктах різного рівня і для вирішення будь-яких завдань: від охолодження серверних приміщень до створення комфортної системи кондиціонування офісної будівлі.

Робота на охолодження до -35 °С

Спліт-системи HEAVY Classic стійко працюють на холод до -35 °С при установці спеціального зимового комплекту та модифікації програмного забезпечення.

Нові можливості зовнішніх блоків – робота на охолодження до -15 °С

З 2015 року оновлені інверторні спліт-системи HEAVY DC Inverter і спліт-системи HEAVY Classic стійко працюють на холод до -15 °С, що розширює можливості їх експлуатації в російських кліматичних умовах. Ця перевага належить до 48/60 моделей касетних і канальних систем, а також до всіх зовнішніх блоків напольно-стельових спліт-систем.

Широкий діапазон роботи

Завдяки застосуванню сучасних алгоритмів управління та високоякісних компонентів напівпромислові спліт-системи HISENSE всіх типів можуть працювати в режимі обігріву в розширеному діапазоні зовнішньої температури.

Високоефективні компресора

У всіх моделях напівпромислових кондиціонерів HISENSE використовуються тільки високоефективні компресори (роторного типу і SCROLL) спеціально призначені для використання в професійному обладнанні.

Збільшена довжина траси і перепад по висоті

Використання компресорів професійного класу, системи маслоуловлювання і адаптивної системи контролю роботи дозволило збільшити довжину траси і перепад по висоті між внутрішнім і зовнішнім блоками. Це дає велику гнучкість при монтажі напівпромислових систем кондиціонування HISENSE.

Розділена на дві плати система управління і контролю з дублюванням функцій

Більш надійний контроль: за допомогою Dual PCB Control система управління зчитує всі робочі характеристики без найменших затримок.

Це дозволяє домогтися оптимального контролю, інтелектуального розморожування, захисту від поломок. Розподілена система управління захищена від ушкоджень або небезпеки, пов’язаної з неправильним підключенням живлення.

Додаткові можливості системи управління

Підключення картки контролю доступу

Ця функція робить дуже зручним застосування напівпромислових систем HISENSE в приміщеннях, де необхідно автоматичне відключення системи кондиціонування при відсутності людей у приміщенні. Наприклад, апартаменти та номери в готелях.

Підключення протипожежної системи

Система контролю напівпромислових систем дозволяє підключити до них датчики диму, або інші пристрої чи системи контролю, що сигналізують про пожежу. При спрацьовуванні цього контакту система кондиціонування буде негайно відключена.

Безпечна робота

Напівпромислові системи кондиціонування HISENSE оснащені декількома ступенями захисту. Однин з них – контроль високого і низького тиску холодоагента. Контролюючи ці параметри система управління може зупинити роботу кондиціонера в разі нештатного режиму роботи, не допустивши аварії.

Плавний м’який старт*

При пуску компресора і моторів кондиціонера виникає великий пусковий струм. Особливо ця проблема постає при використанні кондиціонерів великої потужності.

У напівпромислових кондиціонерах HISENSE реалізована спеціальна функція «SOFT Start» значно знижуюча пускове навантаження.


*Для інверторних систем