Мінімальна висота блоку

Надтонкий корпус внутрішнього канального блоку (від 190 мм) розширює можливості його застосування, так як не вимагає значного зниження висоти стелі при його розміщенні.

2 варіанти забору повітря

Оригінальна конструкція внутрішнього канального блоку HISENSE дозволяє в стандартному варіанті реалізувати 2 варіанти забору повітря з приміщення – знизу або ззаду. Це дає велику гнучкість при виборі місця установки і при монтажі.

Низькошумний відцентровий вентилятор

На відміну від тангеціальних вентиляторів, які застосовуються деякими виробниками, низькошумні відцентрові
вентилятори, використані в канальних кондиціонерах HISENSE, мають велику кількість переваг. Їх нова конструкція дозволяє досягти більш тихої роботи, більш високого статичного напору і більшої стійкості в роботі.

Вибір статичного тиску

Ноу-хау канальних внутрішніх блоків HISENSE — це можливість вибрати статичний тиск, необхідний саме для поточного застосування. Всі канальні блоки оснащені перемикачем, який переводить роботу вентилятора в потрібний режим.

Номінальний тиск для моделей:

18k: 10Pa /30Pa
24K & 36K: 50Pa/80Pa
48K & 60K: 80Pa/120Pa

Організація притоку свіжого повітря

Крім найширших можливостей для організації розподілу обробленого повітря, канальні кондиціонери HISENSE дозволяють також організувати подачу свіжого повітря. Це дає можливість не встановлювати в приміщенні додаткову систему повітропроводів для вентиляційної системи.