Можливі комбінації внутрішніх блоків

Вдосконалена серія мульти спліт-систем ULTRA Match DC Inverter поєднує в собі можливості класичних мульти спліт-систем і VRF-систем.

Новий зовнішній блок ULTRA Match DC Inverter дозволяє комплектувати систему з п’ятьма внутрішніми блоками різного типу – настінні, канальні, касетні і напольно-стельові блоки загальною продуктивністю системи по холоду від 2 кВт до 16 кВт.

Новітня технологія 180-ти градусної синусоїдальної хвилі DC-приводу

Використання технології 180-ти градусної синусоїдальної хвилі DC-приводу в інверторі гарантує, що електроживлення, що подається на компресор буде більш рівне, у зв’язку з чим досягається більш плавна
робота з більш високою ефективністю. У той же час знижується електромагнітний шум і синусоїдальний струм.

Високоефективний двороторний компресор

У новій моделі встановлений високоефективний компресор з подвійним ротором, який оснащений рубідієвим магнітом, що збільшує ефективність роботи.

Технологія контролю рециркуляції масла

Мікрокомп’ютер може автоматично аналізувати можливе місце розташування залягання масла в холодильному контурі. За допомогою налаштування продуктивності компресора та електронного розширювального клапана відбувається контрольоване збільшення швидкості потоку охолоджуючого засобу, повернення масла до компресора, що збільшує надійність роботи кондиціонера.

Електронний розширювальний клапан

У блоці-розподільнику використовуються 5 електронних розширювальних клапанів, функція яких регулювати і оптимізувати кількість холодоагенту, що надходить у всі працючі внутрішні блоки.

Робота при великому діапазоні напруги

Новий ULTRA Match може працювати при великому діапазоні напруги від 176 В до 264 В, що дуже актуально для умов експлуатації в Росії. У новій моделі використовується технологія автоматичної стабілізації напруги. Це допомагає точніше регулювати робочу напругу і зберігає частоту в оптимальному значенні весь час.

Нова розробка траєкторії руху холодоагенту для збільшення ефективності теплообмінника

У новій моделі зовнішнього блоку ULTRA Match DC Inverter використана реверсна траєкторія руху холодоагенту, що збільшує фактичну потужність тепловіддачі теплообмінника.

В кінці траєкторії відбувається додаткове переохолодження сконденсованого холодоагента, що дозволяє збільшити потужність охолодження. У зв’язку з цим збільшена дозволена довжина трубопроводів між зовнішнім і внутрішніми блоками.

При роботі кондиціонера в режимі опалення передбачена високоінтелектуальна система розморожування піддону від замерзання.

Технологія майстер-вентиль

Більш простий монтаж

На відміну від моделей попереднього покоління, які мали роздільні системи сервісних вентилів, і було потрібно окремо проводити вакуумування кожного контуру, нова модель оснащена «майстер-вентилем», що дозволяє зробити процес вакуумування всіх підключених внутрішніх блоків одночасно. Це знижує ризики можливих витоків холодоагенту.

Більш просте обслуговування

Система «майстер-вентиль» з окремими електронними датчиками і розширювальними клапанами встановлюється зовні зовнішнього блоку в окремому блоці розподільнику. Це дозволяє знизити час на обслуговування і спростити сам процес.

Система «майстер-вентиль» пропускає холодоагент у внутрішні блоки кондиціонера, і зовнішній блок, використовуючи для цього електронні розширювальні клапани, підключені до плати керування.