Можливі комбінації внутрішніх блоків

Індивідуальне управління кожним внутрішнім блоком

Інверторна технологія управління компресором, що використовується в зовнішніх блоках мульти спліт-систем Hisense Free Match DC Inverter, в поєднанні з електронною системою розподілу холодоагенту до різних внутрішніх блоків дозволять точно підтримувати індивідуальні температурні налаштування в різних приміщення. Це дає найвищий рівень комфорту в поєднанні з максимальною енергоефективністю.

Принцип нерівномірної роботи

Так як теплове навантаження в різних приміщеннях нерівномірна протягом дня, це дозволяє підключати до зовнішнього блоку внутрішні блоки сумарною потужністю більшою, ніж номінальна потужність зовнішнього блоку. Завдяки цьому відбувається додаткова економія на розміри зовнішнього блоку і підвищується енергоефективність системи.

Кращий зовнішній вигляд

Використання мульти спліт-систем Hisense Free Match DC Inverter дозволяє значно поліпшити вигляд будинків зовні, так як замість 4-х зовнішніх блоків буде встановлений всього 1.

Найширший вибір внутрішніх блоків

Крім великої гнучкості у використанні, мульти спліт-системи Hisense Free Match DC Inverter дають споживачу ще й найширший вибір типів внутрішніх блоків. Це 3 різних дизайни настінних блоків, касетні внутрішні блоки, канальні внутрішні блоки і напольно-стельові внутрішні блоки. Такий вибір внутрішніх блоків дозволяє підібрати для кожного приміщення внутрішній блок не тільки відповідний необхідній потужності, але і максимально підходящий під інтер’єр приміщення.