Сучасна самоадаптуюча технологія управління BLDC електродвигунів компресора

Сучасна самоадаптуюча технологія управління BLDC електродвигунів компресора допомагає кондиціонерам працювати тихіше і ефективніше.

Поєднання BLDC електродвигуна (безщіткового електродвигуна постійного струму) з новими алгоритмами керування дозволяють досягти:

  • низького рівню шуму
  • високої працездатності
  • більш високого рівня стабільності і терміну роботи

Технологія інтелектуального PFC контролю

Технологія PFC контролю може підтримувати необхідну напругу при необхідності її компенсації у разі низької напруги в мережі.

Система управління кондиціонером самостійно вмикає або вимикає цю функцію.

PFC працює у відповідності з поточними умовами подачі напруги, щоб робота продовжувала бути максимально ефективною, коли напруга є не стабільною.

Діапазон робочої напруги стає збільшеним і може відрізнятися від номінальної на 20%.

Технологія компенсації пускового і крутного моменту при низьких частотах

Відповідно до кривої характеристики навантаження компресора, компанією HISENSE була розроблена технологія компенсації крутного моменту при низьких частотах.

Ця технологія підвищує стійкість роботи компресора при низькій частоті, знижує вібрацію компресора і розширює діапазон роботи при низькій частоті до 10 Гц, що розширює діапазон потужності компресора.

Технологія нелінійного магнітного контролю

Унікальна технологія нелінійного магнітного контролю, розроблена HISENSE, може працювати з високою частотністю при умовах високого навантаження, в більш широкому діапазоні частот гарантувати більшу потужність охолодження/опалення.

FULL 3-DC INVERTER технології (Super DC Inverter HISENSE)

В системах кондиціонування HISENSE класу Premium DC Inverter застосовується FULL 3-технологія DC INVERTER.

Вона включає в себе не тільки використання DC INVERTER компресора максимальної ефективності, але і всіх компонентів, вироблених за технологією DC INVERTER.

В першу чергу — це двигуни вентиляторів зовнішніх і внутрішніх блоків. Повністю інверторне керування всіма елементами кондиціонера дозволяє не тільки створити максимально тихий і комфортний кондиціонер, але і зробити його максимально енергоефективним, що підтверджується європейським класом сезонної енергоефективності А++.

Споживання в режимі очікування 1 Вт – 1 W Standby

Завдяки вдосконаленню конструкції блоку живлення, стало можливе зниження споживання електроенергії в режимі очікування до унікально низького значення – всього 1 Вт.Це означає, що коли кондиціонер вимкнений, він фактично не споживає електроенергію на підтримку себе у режимі готовності і на живлення блоку пам’яті, де зберігаються останні налаштування.

Точне підтримання температури в приміщенні

Кондиціонери HISENSE класу Super DC Inverter і DC Inverter дають користувачеві новий рівень комфорту.

Поєднання всіх технологій інверторного регулювання потужності, функції I FEEL і спеціальних розробок HISENSE в області інверторного контролю дозволило зробити підтримання температури ще більш точним, навіть у порівнянні зі звичайними Inverter системами. Це гарантує максимально точне підтримання температури за значенням, встановленим на пульті дистанційного управління.

Cold Plasma Ion Generator — Плазмове очищення повітря

Плазмове очищення повітря вбиває віруси і нейтралізує токсичні речовини, запобігає розповсюдженню інфекційних захворювань, видаляє пил і неприємні запахи і створює ефект свіжого лісового повітря в приміщенні.

Режим Sleep — режим сну

HISENSE привносить інновацію в звичний для систем кондиціонування Режим Sleep. Користувачу пропонується вибір з 4-х різних режимів, кожний з яких характеризується різними встановленими параметрами.

Мова йде про різні автоматичні налаштування підтримання температури, що дозволяють вибрати режим найбільш комфортний для різного віку, для кожної конкретної людини.

Інтелектуальна система розморожування зовнішнього блоку Smart Defrost

Взимку при роботі на обігрів відбувається утворення льоду на теплообміннику зовнішнього блоку.

Для продовження роботи системи необхідно проводити процедуру розморожування для нормалізації подальшої роботи.

Стандартно, це питання вирішується включенням режиму розморожування по таймеру, що призводить до припинення нормальної роботи кондиціонера навіть у випадках, коли крига ще не утворилася.

Інтелектуальний алгоритм Smart Defrost, розроблений компанією HISENSE, функціонує тільки при необхідності, що знижує витрату енергоспоживання шляхом виключення непотрібних процесів розморожування. Це приносить додатковий комфорт при режимі опалення і знижує час розморожування.

Вентилятор внутрішнього блоку

Нова розробка HISENSE – асиметричний тангенціальний вентилятор. При його розробці застосовувалися самі останні досягнення не тільки в теоретичному, але і в експериментальної аеродинаміки, що дозволило створити справді видатна за своїми характеристиками вентилятор. Збільшена продуктивність вентилятора дозволила знизити швидкість його обертання, що призвело до зниження шуму від двигуна, який став обертатися на більш повільних обертах. При цьому повітряний потік став потужнішим і тихіше.

Вентилятор зовнішнього блоку

Ефективність конструкції вентилятора зовнішнього блоку не менш важлива, ніж вентилятора внутрішнього блоку. Хоча споживач не помічає його роботи, але саме конструкція вентилятора зовнішнього блоку багато в чому відповідає за енергоефективність системи кондиціонування в цілому. HISENSE провів спеціальні розробки в цій області. Це дозволило створити вентилятор нової максимально аеродинамічно ефективної конструкції.

Захист компонентів у внутрішньому блоці

Захисний металевий бокс для електричних компонентів у внутрішньому блоці

Міжнародний стандарт безпеки. Кожен кондиціонер піддається 52-м перевірочним тестам, згідно з американськими нормами, включаючи IEC тест, щоб упевнитися у високих стандартах безпеки.

Вогнетривкий пластик і коннектор

Для серій Super DС і серії Premium Classic A HISENSE використані вогнетривкі, безпечні пластикові матеріали. У разі загоряння ці пластикові матеріали запобігають поширенню полум’я.

Алюмінієві ребра теплообмінників складного профілю

Алюмінієві пластини, що використовуються при виробництві теплообмінників для кондиціонерів HISENSE сильно відрізняються від класичного «гладкого» варіанту. Вони мають складну форму, отриману пресуванням, а також додаткові просічки спеціальної форми. Це робить процес теплообміну значно ефективнішим порівняно з традиційним.
Теплообмін відбувається більш швидко і рівномірно.

Використання мідних трубок з внутрішніми ребрами

При виробництві теплообмінників для кондиціонерів Hisense використовуються мідні трубки спеціальної конструкції.
На відміну від стандартних трубок з гладкою внутрішньою поверхнею ці трубки мають внутрішні ребра.

Це дозволяє збільшити площу теплообміну та створити всередині трубок додатковий ефект турбуленції, що в сумі значно збільшує ефективність роботи.

Це дозволяє використовувати трубки меншого діаметру, що знижує кількість холодоагенту, що знаходиться в кондиціонері, а також дозволяє зробити блоки більш компактними без втрати енергоефективності.