Стандарти HISENSE для настінних спліт-систем


4D AUTO Air
Вертикальний і горизонтальний автоматичний розподіл повітряного потоку, можливість повнообємного розподілу повітря по приміщенню з відсутністю «застійних» зон, або точне перенаправляти в необхідну точку

MIRAGE-дисплей
Завдяки функції MIRAGE-дисплей, коли кондиціонер вимкнений, дисплей не видно на передній панелі. Це створює більш сучасний і стильний вигляд передньої панелі блоку

Режим SMART
Автоматичний вибір режиму, виходячи з необхідності підтримання цільової температури в приміщенні в межах 22-26 °С, з мінімальним енергоспоживанням

Функція I FEEL
Температурний сенсор, розташований безпосередньо в пульті управління, і можливість перемикати логіку роботи кондиціонера на вимірювання температури даним датчиком дозволяє забезпечити точну температуру
безпосередньо в місці перебування людини

Енергоефективність
Енергоефективність кондиціонера відповідає або перевищує діапазон класу А української системи класифікації

ULTRA Hi Density Фільтр
Пиловий фільтр загального очищення, виготовлений за новою технологією, має набагато менший переріз комірок порівняно зі стандартними, що робить очистку повітря більш якісною

Додаткові фільтри
Комплексне очищення повітря: всі кондиціонери оснащені додатковими фільтрами для очищення і поліпшення якості повітря

Низький рівень шуму
Спеціально спроектований повітряний канал і система розподілу повітря в поєднанні з функцією Quiet /Тихо/ дозволяють забезпечити низький рівень шуму

Захисна накладка на вентелі зовнішнього блоку
Спліт-системи Hisense поставляються із захисною накладкою на вентилі зовнішнього блоку. Це запобігає впливу атмосферних опадів на важливі з’єднання

Функція самоочищення
Спеціальний алгоритм роботи кондиціонера після його вимикання залишає в робочому стані вентилятор внутрішнього блоку протягом деякого часу. Це дозволяє висушити теплообмінник після роботи

4D AUTO Air

Нова технологія компанії HISENSE за розподілом повітря в приміщенні дає користувачу максимальний комфорт.

Автоматичні горизонтальні та вертикальні жалюзі дозволяють вибрати будь-який з 4-х зручних у даний момент режимів:

  • Одночасна автоматична робота цих жалюзі дозволяє найбільш рівномірно охолодити приміщення, створивши ефект постійного руху повітря, без появи протягу всередині приміщення.
  • Фіксоване положення горизонтальних жалюзі з автоматичною роботою вертикальних жалюзі дозволяють направляти потік повітря вправо-вліво в заданій горизонтальній площині.
  • Фіксоване положення вертикальних жалюзі з автоматичною роботою горизонтальних жалюзі дозволяють направляти потік повітря вгору-вниз заданої вертикальної площині.
  • Постійне положення горизонтальних і вертикальних жалюзі дає можливість точкового охолодження.

MIRAGE дисплей

Передня панель всіх настінних спліт-систем виконана з світлопрозорого пластику, завдяки якому реалізована розробка компанії HISENSE – MIRAGE дисплей, який залишається абсолютно непомітним, якщо кондиціонер вимкнений.

Режим Smart — Розумний режим

Зручний режим для випадків різкого перепаду температури на вулиці протягом дня, або для користувачів, які не хочуть замислюватися про вибір режиму роботи кондиціонера. Досить вибрати бажану температуру в приміщенні і режим SMART, а спеціальний алгоритм вільної логіки сам визначить режим роботи кондиціонера і найкращі налаштування режиму вентилятора.

Функція I FEEL

У пульті дистанційного керування HISENSE встановлений температурний датчик, завдяки якому можливо більш точно підтримувати температуру в приміщенні, безпосередньо в місці знаходження людей.

Енергоефективність

Енергоефективність обладнання з кожним роком стає все більш важливим показником. Якщо раніше високі значення цього показника свідчили про якість обладнання і високому технологічному рівні, то тепер, з підвищенням тарифів на елеткроенергію, енергоефективність стає важливим економічним фактором при ухваленні рішення про покупку, так як безпосередньо впливають на додаткові витрати, пов’язані з експлуатацією кондиціонера. Зараз в різних країнах існують кілька класифікацій енергоефективності систем кондиціонування роздільного типу (спліт-систем).

Українська класифікація енергоефективності кондиціонерів

Застосовувана зараз в Україні класифікація аналогічна європейській, що застосовувалася до 1 січня 2013 року. Українська система класифікація є досить простою та зрозумілою – в ній враховується пряме співвідношення вироблюваної потужності охолодження або обігріву до споживаної електроенергії при роботі в номінальному режимі. Для режимів охолодження та обігріву значення даного коефіцієнта різні. Для визначення класу енергоефективності в режимі охолодження необхідно взяти номінальну потужність охолодження, розділити на номінальне значення енергоспоживання в режимі охолодження, зіставити отриману величину з таблицею і зрозуміти, до якого класу відноситься кондиціонер. Даний показник має назву EER – Energy Efficiency Ratio — коефіцієнт енергоефективності системи в режимі охолодження. Аналогічний розрахунок проводиться для режиму обігріву. Коефіцієнт показує ефективність в режимі нагріву, називається COP – Coefficient of Performance — коефіцієнт продуктивності в режимі обігріву. Все обладнання у відповідності з правилами зобов’язане маркуватися зрозумілою кольоровою етикеткою із зазначенням класу.

Класифікація енергоефективності кондиціонерів Європейського Союзу

В Європі з 1 січня 2013 року прийнята складна система визначення енергоефективності кондиціонерів. Її методика заснована на тому, що кондиціонер далеко не весь час працює в номінальному режимі, тобто з повним завантаженням. Велику частину часу кондиціонер працює з частковим навантаженням, а значить співвідношення виробленого холоду (тепла) не відповідає номінальним величин. Дана методика має найбільший практичний сенс для кондиціонерів, що використовують інверторну технологію управління, тобто кондиціонерів, здатних плавно змінювати свою потужність, підлаштовуючись під необхідне часткове завантаження. Вона передбачає заміри співвідношення виробленого холоду (тепла) до відповідного їм енергоспоживання при 4-х різних навантаженнях. Після цього до отриманих величин застосовуються вагові коефіцієнти, що показують частоту роботи кондиціонера в даному режимі, далі отримані значення підсумовуються. Так як в різних кліматичних зонах температури повітря протягом року відрізняються, то були введені різні вагові коефіцієнти для різних територій.

Європейський союз був розділений на 3 кліматичні зони, зі схожими протягом року температурними показниками.

Нова методика показує сезонну енергоефективність кондиціонера.

Для режиму охолодження — це показник SEER – Sesonal Energy Efficiency Ratio— сезонний коефіцієнт енергоефективності системи в режимі охолодження. Для режиму нагріву — це показник SCOP – Sesonal Coefficient of Performance — сезонний коефіцієнт продуктивності системи в режимі нагріву.

Необхідно розуміти при цьому, що методика не показує безпосередньо співвідношення споживаної електроенергії і вихідної потужності, а служить для того, щоб співвіднести різні кондиціонери між собою. Крім цього, заміри даних показників повинні проводитися сертифікованими лабораторіями, так як не можуть бути безпосередньо перевірені споживачами.

Низький рівень шуму — режим Quiet

Оптимізована конструкція внутрішнього блоку, що включає в себе:

  • нову конструкцію крильчатки вентилятора збільшеного діаметра з новою формою лопаток;
  • низькошумні двигуни,;
  • спеціально розроблене аеродинамічне рішення всього повітряного каналу, починаючи від решітки забору повітря, продовжуючи його проходженням через теплообмінник поліпшеної конструкції, форми повітророздаючого сопла і спеціальної форми жалюзі.

Все це дозволило знизити рівень шуму внутрішнього блоку до екстремально низьких значень складових для преміальних моделей 22 дБ(А) в низькошумном режимі.

ULTRA Hi Density Фільтр

ULTRA Hi Density фільтр – це фільтр високого очищення нового покоління. У порівнянні зі звичайним фільтром очищення від пилу, фільтр високого очищення видаляє понад 90% пилу та інших частинок повітря в приміщенні. Фільтр просто очищається від забруднень під проточною водою.

Додаткові фільтри

LTC фільтр
LTC фільтр або формальдегідний фільтр видаляє з приміщення шкідливі органічні сполуки.

Вугільний фільтр
Оскільки вугілля є прекрасним абсорбентом, фільтр цього типу ефективно поглинає запахи і багато видів хімічних речовин.

Фотокаталітичний фільтр
Фільтри цього типу здатні ефективно окислювати і руйнувати молекули хімічних сполук, запахів, а також віруси, бактерії, спори грибів і інші забруднювачі органічного походження. Фільтр можливо швидко відновити, потримавши його на сонці 6-8 годин після 3-4 місяців експлуатації.

Silver Ion фільтр
Повітряний потік, проходячи через фільтр, очищається з допомогою іонів срібла, які здатні запобігати появі мікробів і бактерій. Крім того, іони срібла, що залишилися, переносяться повітряним потоком в приміщення, затримують дрібні частинки пилу, тим самим продовжуючи знезаражувати повітря.

HEPA фільтр
HEPA-фільтр є фільтром супер високої очистки, оскільки ефективно затримує найдрібніші елементи пилу, алергенів, пилку і ряду інших.

Фільтр Negative Ion
Фільтр Negative Ion виробляє негативно заряджені іони, які крім позитивного впливу на організм, активно беруть участь у процесі очищення повітря. Передають заряд пилинкам, які починають притягатися одна до одної і утворювати більші частинки, збільшуючи ефективність очищення повітря.

Захисна накладка на вентелі зовнішнього блоку

Спліт-системи Hisense поставляються із захисною накладкою на вентилі зовнішнього блоку. Це запобігає впливу атмосферних опадів на важливі з’єднання і збільшує надійність роботи.

Функція самоочищення

Спеціальний алгоритм роботи кондиціонера після його вимикання залишає в робочому стані вентилятор внутрішнього блоку протягом деякого часу. Це дозволяє висушити теплообмінник від конденсату, який утворюється під час роботи.