Наукова діяльність

Компанія приділяє багато уваги і вкладає чимало коштів у науково-дослідні розробки. Щоб зміцнити і централізувати цей напрямок, у 1995 році був організований R&D центр.

Робота в цій сфері триває, і в 2004 році компанія стає першою в Китаї, що займається дослідженнями в області наукових технологій на державному рівні. У цьому їй сприяють державні установи та міністерства.

Головний офіс центру розташовується в Циндао в Індустріальному промисловому парку. Його площа значна – більше 400 тис. м² та 280 га. Працює тут приблизно 2 тисячі працівників.

Штат науково-технологічних центрів – це всього 3800 інженерів. Кількість центрів – 7, і розташовані вони не тільки в Китаї, а також в Європі і США.

R&D має у своєму розпорядженні лабораторії, в яких є все найсучасніше оснащення для науково-дослідних відкриттів і впровадження технологій в області комунікацій, побутової техніки, цифрових технологій, систем кондиціонування і т.д.

Щоб ця сфера успішно розвивалася, щороку виділяється приблизно 5% від усього обсягу продажів. У 2006 році налічувалося вже більше 2 тисяч патентів в різних сферах. А це ще не межа. Компанія прогресує стрімкими темпами.