Playpen School

Назва проекту: Playpen School
Розташування: Дакка, Бангладеш
Час роботи: грудень 2017 р.
Масштаб проекту: 11 300 м²
Потужність: 500 HP
Серія пристроїв: серія G+ з повітропроводом, настінного типу
Контролери: бездротовий контролер HYE-Q01/HYRE-X01H

Playpen school – одна з найпрестижніших британських середніх шкіл в Бангладеш від дитячого садка до 12 класу, після навчальної програми іспитів Cambridge International Examination і Advanced Level. Дитячий манеж був створений в 1977 році. В даний час він має 2000 учнів і 100 вчителів рівня O і рівня A.
Постійний новий кампус розташований в районі Башундхара R / A, J Block, Road номер 18 в місті Дакка. Новий кампус Playpen був побудований провідною телекомунікаційною компанією Mango Teleservices Limited, всього 97 навчальних класів і лабораторій. Розмір кожного поверху становить близько 13 500 фути квадратних. Загальна площа забудови складає 121 500 м.кв.
Мовою навчання в Playpen є англійська. Особливе значення надається Bangla і рідній мові. Релігійне і моральне виховання є обов'язковим на початковому рівні. У той час як діти-мусульмани вивчають Іслам, а не мусульмани можуть замість цього вивчати Моральну науку. Студентам надається можливість вибирати теми, які вони хочуть вивчати на рівні O, а потім на рівні A.