Провідний пульт управління для AMC-12/18UX з ІЧ приймачем

Великий інформативний LCD-дисплей відображає поточний режим роботи блоку, інформує про виникаючі помилки в роботі системи, дозволяє встановлювати час увімкнення/вимкнення кондиціонера за допомогою таймера. Поставляється в комплекті до канальних спліт-систем. Для касетного і напольно-стельового типу – опція.

Провідний пульт YXE-C02U(E) для управління напівпромисловим обладнанням і мульти спліт-системами

Провідні пульти YXE-C02U(E) мають новий сучасний дизайн, зручний і зрозумілий інтерфейс і розширений функціонал. Можливість установки п’яти режимів роботи, блокування кнопок пульта при необхідності, відключення дисплея, кнопка регулювання жалюзі, а також збільшена довжина дроту до 10 метрів, основні відмінності нового пульта для напівпромислового обладнання та внутрішніх блоків мульти-спліт систем.

Центральний контролер YJE-C01T(E)

Використання індивідуальних дротових пультів YXE-C02U(E) в поєднанні з центральним контролером YJE-C01T(E), дозволяє організовувати індивідуальне управління кондиціонером в зоні кондиціонування і управління групою кондиціонерів з одного диспетчерського пункту. Центральний контролер дозволяє задавати як індивідуальні параметри роботи для кожного кондиціонера, так і загальні для всієї системи.