Історія компанії Hisense

Компанія Hisense була організована в 1969 році. За порівняно невеликий період вона досягла великих успіхів і визнання. Вже у 2013 році її річний оборот досяг 12,8 мільярдів доларів, а на благо корпорації працювало понад 75 тисяч співробітників.

Центральний офіс корпорації розміщений в Циндао (КНР). А ось заводи розміщені не тільки в Китаї, а й по всьому світу. Це свідчить про те, що корпорація серйозно «розрослася», досягла неймовірного прогресу.

Бренд випускає різноманітну продукцію, серед якої: холодильники, мобільні телефони, пральні машини, телевізори, кондиціонери. За останні 9 років Торгова марка Hisense на ринку КНР стала заслуженим номером один.

Її поважають і цінують, а її товари користуються неймовірним попитом. Тільки Hisense удостоїлася великої честі двічі преміюватись в номінації уряду «China Quality Award». Цю нагороду дають тільки тим компаніям, які виробляють найякіснішу продукцію.

Купуючи її, покупці впевнені, що вони отримують найкраще з кращого. Сьогодні назва Hisense твердо асоціюється з якістю, надійністю, довговічністю.

Займатися проектуванням систем кондиціонування компанія почала в 1988 році. Випуск першого кондиціонера відбувся у 1997 році. Це був пристрій інверторного типу. У 2010 році бренд почав співпрацю з японською компанією Ryosan Company і Digi Power technology з Гонконгу. Вони об’єднали зусилля з метою дослідження инвенторної технології. Лабораторія працює над тим, щоб створити найбільш продуктивні контролери для високопотужних кондиціонерів. Також вони моделюють інтегровані системи управління і конструюють найбільш ефективні параметри роботи компресорів.

Сьогодні Hisense займається повним циклом виробництва блоків управління інверторних систем, а також ретельно контролює кожен процес. Всі компоненти до кондиціонерів виробляються самостійно. В цьому напрямку у компанії є безліч патентів.

За всі роки свого існування компанія змогла досягти неймовірних успіхів. В даний час кондиціонери Hisense є одна з провідних на ринку.