Після Києва Liki24.com запустив експрес-доставку медпрепаратів в Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові

Після Києва Liki24.com запустив експрес-доставку медпрепаратів в Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові

Після Києва Liki24.com запустив експрес-доставку медпрепаратів в Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові

Платформа Liki24.com розширила географію цілодобової експрес-доставки, запустивши цю послугу ще в чотирьох великих містах України. Тепер жителі Києва, Дніпра, Харкова, Одеси та Львова можуть вибрати опцію термінової доставки необхідних ліків і товарів для здоров’я на сайті або в мобільному застосунку Liki24.com.

За статистикою Liki24.com, українці найчастіше користуються експрес-доставкою при появі симптомів застуди, коли замовляють жарознижувальні препарати. Наразі користувачі нерідко купують тести на COVID-19, щоб швидко перевірити, чи вони раптом не захворіли на коронавірус.

Багато замовлень припадає на нічну пору доби, адже поширеною є ситуація, коли біль чи інші неприємні симптоми з’являються саме вночі. При цьому необхідні ліки в домашній аптечці вичерпалися, а цілодобової аптеки поруч немає. Сервісом також часто користуються мами, які не мають змоги вийти в аптеку, але їм терміново потрібні ліки і харчування для дитини.

«Ми розуміли затребуваність сервісу експрес-доставки і почали готуватися до його масштабного запуску ще влітку. Спочатку ми протестували доставку від 30 хвилин у деяких районах Києва, а потім вона стала доступною для всіх жителів столиці. Оптимізувавши систему і супутні процеси, ми змогли запустити цю послугу в інших українських містах-мільйонниках і Львові. Це стало своєрідною відповіддю на чергову хвилю пандемії COVID-19, яка зараз активно шириться країною», ― коментує співзасновник і CEO Liki24.com Антон Авринський.

Варто відзначити, що за допомогою швидкої доставки від Liki24.com українці отримали понад 4 тис. найменувань медичних препаратів і товарів для здоров’я. Зараз ця послуга доступна в 5 містах України, але компанія планує й надалі розширяти географію сервісу.

Джерело: Liki24.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]