На вулицях Києва помітили перші поліцейські «Фантоми» на базі Skoda Kodiaq

На вулицях Києва помітили перші поліцейські «Фантоми» на базі Skoda Kodiaq

На вулицях Києва помітили перші поліцейські «Фантоми» на базі Skoda Kodiaq

Як відомо, перші чотири «Фантоми» на основі кросверів Skoda Kodiaq почали вимірювати швидкість в русі на столичних вулицях з 1 липня 2021 року. І ось завдяки київським водіям ми можемо побачити, як саме виглядають ці приховані патрулі.

З самого початку було відомо, що «фантомні патрулі» не будуть мати явних зовнішніх ознак приналежності до поліції. Як видно на фото, кросовер пофарбований у непримітний сірий колір, у ньго відсутня проблискова синьо-червона люстра та відомчі «сині» номери. Отже, впізнати фантом можна лише по ледве помітним компактним «блимавкам» в бампері та по камерам стеження та радарам за заднім склом авто.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от 𝐌𝐈𝐍𝐈𝐒𝐓𝐄𝐑𝐒𝐓𝐕𝐎 𝐓𝐑𝐀𝐍𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓𝐀Ⓡ (@vehicles.exclusive)

Зазначимо, що спеціальний комплекс, який вмонтовано у “Фантом”, налаштований на “сканування” правопорушень під час руху самого “Фантому”. Правопорушення фіксуються як за напрямком руху “Фантому”, так і в зустрічному напрямку. У випадку фіксації порушення, вмикаються спеціальні сигнали синього та червоного кольору й автомобіль порушника зупиняється. Правопорушення припиняється, а водія притягують до відповідальності. Поліцейські, які несуть службу у “Фантомах” перебувають у форменому одязі, з усіма атрибутами.

До патрульної поліції вже передали чотири автомобілі Skoda Kodiaq та чотири комплекси приладів. До кінця поточного року МВС обіцяла придбати ще 125 автомобілів для патрулів «Фантом», при цьому планують використовувати різні моделі автомобілів, а не тільки Skoda Kodiaq, щоб водії не могли одразу впізнати їх в потоці.

Джерело: vehicles.exclusive

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]