monobank подолав позначку у 4 мільйони клієнтів

monobank подолав позначку у 4 мільйони клієнтів

monobank подолав позначку у 4 мільйони клієнтів

Платіжний застосунок monobank перетнув межу у 4 мільйони клієнтів за три роки та дев’ять місяців з моменту релізу (22 листопада 2017 року). Про досягнення повідомив співзасновник проєкту Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі.

Востаннє команда monobank ділилась статистикою у квітні 2021 року — тоді клієнтська база перевищувала 3,5 мільйона і щодня ним користувалось 1,3 мільйона осіб. Таким чином, за чотири місяці monobank додав ще 500 тис. нових клієнтів.

Темпи зростання monobank поки й не думають сповільнюватись: 25 травня 2019 року monobank перетнув межу в мільйон клієнтів, а у листопаді 2019-го застосунком користувалися вже понад 1,5 мільйона осіб. В березні 2020-го перед запуском дитячої картки (станом на початок квітня цього року їх було видано 90 тисяч) число клієнтів monobank перевищило два мільйони, в серпні їх було вже 2,5 мільйона, наприкінці листопада — 3 мільйони, а на початку квітня 2021 року — 3,5 мільйона. Щомісяця monobank додає приблизно 100 тис. нових клієнтів.

Оголошуючи про досягнення чергової віхи, співзасновник проєкту Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі похизувався, що вже понад два роки до monobank приєднується щонайменше 4000 українців кожен робочий день і не менше 5000 за два вихідні дні.

За умови збереження нинішніх темпів росту випередження «ОщадБанку» по клієнтській базі (понад 7 мільйонів клієнтів станом на 1 січня 2021 року) — лише питання часу, причому не настільки віддаленого. Наприкінці 2020 року співзасновники monobank націлювались на 5 мільйонів клієнтів у 2021 році, але з врахуванням оновленої статистики та теперішніх темпів росту це здається вкрай маловірогідним.

Тиждень тому Олег Гороховський повідомив, що ринкова вартість monobank становить понад один мільярд доларів та вчергове спростував чутки щодо продажу бізнесу. У липні monobank планував запустити інтеграцію з криптобіржею для простого обміну Bitcoin, але поки цього не сталось. Також керівництво обіцяло запуск e-SIM у серпні та інтеграцію з американським майданчиком із торгівлі цінними паперами восени. Оновлень по термінах запуску цих нових послуг поки що немає.

Олег Гороховський: «monobank вже коштує більше одного мільярда доларів і не продається»

  • monobank — картковий продукт Fintech Band і «Універсал-Банку». Першу заснували в січні 2017 року колишні топменеджери «ПриватБанку» Олег Гороховський, Дмитро Дубілет і Михайло Рогальський. Проєкт використовує для роботи банківську ліцензію Universal Bank, що входить до групи ТАС та належить українському бізнесмену Сергію Тігіпку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]