Мінцифра: 90% українців задоволені сервісом у ЦНАП

Мінцифра: 90% українців задоволені сервісом у ЦНАП

Мінцифра: 90% українців задоволені сервісом у ЦНАП

Мінцифра поділилась першими результатами всеукраїнської оцінки якості адмінпослуг, яка була запушена на минулому тижні — 90% людей, які відвідали ЦНАП цього тижня, залишилися задоволені сервісом.

За тиждень з моменту запуску системи оцінки понад 6000 українців залишили свої відгуки через QR-постери, Viber- та SMS-опитування, а також на платформі Дія.Центрів. Також понад 100 людей оцінили сервіс у ролі «таємні відвідувачі» — скільки їм за це заплатили, не уточнюється.

“Круто бачити на власні очі трансформацію в наданні державного сервісу. ЦНАПи модернізують приміщення, впроваджують нові послуги та сервіси, постійно навчаються та підвищують стандарти. А всеукраїнська оцінка якості адмінпослуг дає кожному Центру можливість продемонструвати, наскільки фантастично їхні команди вміють надавати послуги”,

Людмила Рабчинська,

заступниця Міністра цифрової трансформації

Для порівняння, в лютому цього року показник задоволеності сягав 77% — за результатами опитування 2 000 респондентів у межах дослідження EU4PAR та Офісу реформ КМУ.

Найвище громадяни оцінили комфорт у приміщеннях, компетентність та мову працівників. У Мінцифрі підкреслили, що не очікували таких високих результатів.

Раніше Мінцифра пообіцяла забезпечити українцям без гаджетів чи доступу до інтернету можливість отримати всі наявні послуги в «Дії» у ЦНАПах.

Мінцифра: українці без гаджетів чи доступу до інтернету зможуть отримати послуги в «Дії» у ЦНАПах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]