Користувачі скаржаться на COVID-сертифікати в «Дії» та масово занижують оцінку застосунку в Google Play

Користувачі скаржаться на COVID-сертифікати в «Дії» та масово занижують оцінку застосунку в Google Play

Користувачі скаржаться на COVID-сертифікати в «Дії» та масово занижують оцінку застосунку в Google Play

Запуск COVID-сертифікатів в «Дії» 20 серпня пройшов, м’яко кажучи, не дуже гладко — користувачі відразу після виходу оновлення почали скаржитися в соцмережах на проблеми з отриманням цифрових сертифікатів, які спостерігались й на етапі бета-тесту, що тривав з 1 липня.

Частина скарг закономірно з’явилася на сторінці застосунку «Дія» в офіційному магазині Google Play Store, де користувачі стали залишати негативні відгуки та занижувати його загальний рейтинг. Станом на цю мить середня оцінка від користувачів знизилась до трьох зірочок з п’яти. У відгуках на сторінках Google Play користувачі масово критикують Мінцифру за невдалий запуск послуги. Що цікаво, судячи зі скарг у соцмережах, проблеми не обмежуються платформою Android — на iOS користувачі стикаються з тими ж технічними багами. Водночас скарг на сторінці «Дії» в App Store поки немає, а рейтинг, як і раніше, складає чотири зірочки із п’яти.

У Мінцифрі поки ніяк не відреагували на невдоволення та критику з приводу проблем з генеруванням COVID-сертифікатів в «Дії». Водночас служба техпідтримки «Дії» у відповідь на скарги декільком невдоволеним користувачам порадила звернутись у заклад / сімейного лікаря для уточнення та при необхідності коригування записів щодо щеплення в державному реєстрі.

https://t.co/rdqmbCibxt – це одна із багатьох локальних медичних систем для закладів охорони здоров’я. Якщо дані в ній, то це не гарантія створення сертифіката. Вакцинуючись, потрібно слідкувати, щоб лікар вніс ваші дані до Центральної бази даних, з якої генеруються сертифікати.

— Дія (@diiagovua) August 22, 2021

Між тим Мінцифра публікує детальні інструкції, як правильно згенерувати COVID-сертифікат і Дія.Підпис у Дії, а також хизується на сторінках у соцмережах підтримкою українських ковідних сертифікатів у Європі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]