iOS 15, iPadOS 15 та watchOS 8 виходять 20 вересня

iOS 15, iPadOS 15 та watchOS 8 виходять 20 вересня

iOS 15, iPadOS 15 та watchOS 8 виходять 20 вересня

У рамках сьогоднішньої презентації Apple також назвала дату виходу оновлень iOS 15, iPadOS 15 і watchOS 8 — всі вони стануть доступні 20 вересня.

Apple спочатку анонсувала iOS 15, iPadOS 15 і watchOS 8 на червневій конференції розробників WWDC21, а з липня нові версії ОС доступні всім охочим у рамках відкритого бета-тесту.

Серед найбільш помітних змін iOS 15 — редизайн сповіщень (набір режимів концентрації Focus), функція розпізнавання тексту на фото Live Text, редизайн Safari (мінімалістичний вигляд панелі вкладок, функція угруповання вкладок, які синхронізуються на всіх пристроях, та підтримка розширень), а також оновлення всіх основних застосунків (FaceTime, «Карти», «Погода», «Фото», «Гаманець», «Камера» та «Повідомлення»).

Водночас, як ми дізнались раніше, функція SharePlay не з’явиться на релізі iOS 15, її планують додати в одному з майбутніх оновлень цієї осені.

В iPadOS 15 з’явиться підтримка шорткатів для клавіатури, галерея віджетів і «Бібліотека додатків», нові можливості багатозадачності, включаючи швидший спосіб перемикання між запущеними програмами як на Windows чи Mac, нова функція «Швидкі нотатки» та інші зміни.

Щодо watchOS 8, нова версія прошивки для розумних годинників Apple запропонує кілька нових функцій, включаючи більше типів тренувань у програмі Фітнес, оновлений додаток Mindfulness (стара назва Breathe), в якому недодачу до медитацій з’являться «Сеанси роздумів» (хвилину треба буде подумати про щось хороше одночасно роздивляючись абстрактні візуалізації на екрані), новий циферблат з підтримкою портретних знімків, зроблених на iPhone, а також покращений додаток погоди, поліпшений набір тексту та розширені можливості домашньої автоматизації.

Більш детально про ключові нововведення iOS 15, iPadOS 15 та watchOS 8 (і пристрої, які будуть їх підтримувати) ми розповідали у липні, коли стартувало їх бета-тестування.

Apple випустила перші публічні бети iOS 15 та iPadOS 15. Як встановити та ключові нововведення

Почався відкритий бета-тест macOS Monterey, watchOS 8 та tvOS 15 — всі нові ОС Apple вже доступні завантаження

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]