HealthTech-сервіс Liki24.com створив мобільні застосунки для iOS та Android

HealthTech-сервіс Liki24.com створив мобільні застосунки для iOS та Android

HealthTech-сервіс Liki24.com створив мобільні застосунки для iOS та Android

Український сервіс Liki24.com запустив мобільні застосунки для iOS та Android, щоб зробити процес пошуку, замовлення і доставки ліків зручнішим. За словами розробників, додаток відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і є логічним доповненням HealthTech-платформи, сайт якої щомісяця відвідує понад 2 млн користувачів.

Застосунок Liki24.com для iOS та Android був створений заради покращення користувацького досвіду мільйонів власників мобільних пристроїв, 73% з яких, згідно з дослідженням Google Smart Shopper 2021, використовують смартфон для пошуку інформації про товар і здійснення онлайн-покупок.

«Перший великий крок ми зробили всього за 6 днів — команда розробила прототип під час внутрішнього хакатону. Протягом місяця ми тестували і вдосконалювали наш додаток, а наразі він доступний для користувачів Android та iOS.

Наша мета ― надавати українцям доступ до якісних ліків без зайвих витрат часу і коштів. Ми помітили тенденцію до збільшення кількості відвідувань нашої платформи з мобільних пристроїв, тож запуск застосунку став одним із пріоритетних напрямів стратегії розвитку нашого сервісу», ― підкреслив співзасновник і СEO Liki24.com Антон Авринський.

Зазначимо, що Liki24.com — це міжнародна компанія з українським корінням, яка була заснована в 2017 році та представляє платформу для пошуку, порівняння цін, замовлення й доставки ліків з аптек. Він співпрацює з понад 5 тис. аптек по всій Україні, а доставка наразі можлива у 25 тис. населених пунктів. Раніше сервіс запустив у Києві цілодобову доставку медикаментів протягом 30 хвилин та безкоштовну онлайн-консультацію фармацевтів щодо підбору і вживання ліків.

Джерело: Liki24.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]