Дохід Укртелекому за підсумками першого півріччя 2021 року зріс на 10% — до 3,4 млрд грн

Дохід Укртелекому за підсумками першого півріччя 2021 року зріс на 10% — до 3,4 млрд грн

Дохід Укртелекому за підсумками першого півріччя 2021 року зріс на 10% — до 3,4 млрд грн

Укртелеком відзвітував про фінансові результати за перше півріччя 2021 року.

  • Загальний дохід Укртелекому за підзвітний період склав 3,4 млрд грн — на 10% більше, ніж рік тому. При цьому показник EBITDA збільшився на 29% і сягнув 1,1 млн грн. Маржа EBITDA також зросла на 4,5 пп — до 31,3 %.
  • Дохід від телекомунікаційних послуг склав майже 2,4 млрд грн, що становить 70,6 від загального доходу.
  • Приватним абонентам надано послуг на майже 1,5 млрд грн, бізнес-споживачам — на 692 млн грн. Ріст бази користувачів фіксованого оптичного інтернету до 203 тисяч абонентів (+83%) забезпечив подальше зростання доходу від інтернету до понад 1 млрд грн (+7,4%). У бізнес-сегменті дохід від інтернету збільшився на 10,2 % до 226 млн грн, а у масовому — на 6,6% до 786 млн грн.
  • Наразі оператор проводить роботи з підключення до швидкісного оптичного інтернету у майже 150 населених пунктах. Станом на сьогодні прокладено понад 4,5 тисячі кілометрів волоконно-оптичного кабелю. По всій країні оптичним інтернетом від Укртелекому вже користуються 850 медичних і 1250 освітніх закладів, а також 380 територіальних громад. З них 156 медичних і 233 навчальних закладів та 21 територіальну громаду підключено цього року. Укртелеком очікує оголошення тендерів місцевих громад для участі у програмі Мінцифри для забезпечення сучасним оптичним інтернетом об‘єктів соціальної інфраструктури та населення сільської місцевості.
  • Доходи, пов’язані з управлінням активами, зокрема, надходженнями від комерційної оренди майна, незалученого у виробничих процесах, у першому півріччі склали понад 213 млн грн, що майже на 41% більше аналогічного періоду минулого року.
  • Капітальні інвестиції у першому півріччі 2021 року склали майже 310 млн грн.
  • З початку року Укртелеком вже сплатив 975 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]