Цифрові водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток у «Дії» прирівняли до паперових

Цифрові водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток у «Дії» прирівняли до паперових

Цифрові водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток у «Дії» прирівняли до паперових

Відповідні постанови, які прирівнюють цифрові водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток у «Дії», ухвалив уряд на засіданні 29 грудня. Вони набувають чинності з моменту публікації.

Як було раніше

З 2019 року електронне посвідчення водія, техпаспорт та студентський квиток діяли в межах експериментальних проєктів, які успішно себе зарекомендували.

Що тепер

Електронні водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток прирівнюються до паперового та пластикового аналогів. Ними можна користуватися будь-де, і ніхто не матиме права вимагати у вас паперовий документ.

Статистика

За цей час українці сформували у «Дії»

  • 751 тисячу студентських
  • 4,4 млн посвідчень водія
  • 4,2 млн свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів

А що з е-паспортами у«Дії»

Закон, який прирівнює в Україні електронні паспорти до паперових, набув чинності ще 23 серпня.

Режим Paperless

Paperless — той самий режим «‎без паперів», який офіційно запрацював з 6 листопада. Він дозволить провести перепис населення 2022-2023 у співпраці з Apple та перевести «усі 100% держпослуг в онлайн до 2024 року».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Похожее

Виды фильтров Google: краткий обзор

Поисковик Google использует фильтры. Речь идет об особых алгоритмах системы. Используя их, она сортирует страницы в поисковой выдаче. Фильтры существуют для определения некачественных ресурсов. Какие сайты считаются некачественными? Те, что не соответствуют правилам оптимизации, установленным поисковой системой. В этой статье поговорим о трех главных фильтрах поисковика и узнаем, как остерегаться их действий при раскрутке проектов. […]