Apple завезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції — 8 тис. iPhone 13 вартістю понад $7,5 млн

Apple завезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції — 8 тис. iPhone 13 вартістю понад $7,5 млн

Apple завезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції — 8 тис. iPhone 13 вартістю понад $7,5 млн

9 жовтня в «Бориспіль» прибула перша офіційна партія продукції, яку завезла компанія Apple — понад вісім тисяч найновіших смартфонів iPhone 13 сукупною вартістю понад 7,5 мільйона доларів. Наразі відбувається митне оформлення техніки Державною митною службою України.

30 червня Apple відкрила в Україні офіційне представництво, яке взяло на себе імпорт техніки, технічну підтримку та опіку офіційними реселлерами. Також Apple активно взялась за українську локалізацію продуктів — ще до відкриття київського офісу компанія запустила україномовну версію сайту. Наприкінці липня на Apple Watch в Україні запрацювала функція ЕКГ та сповіщення про аритмію. В планах — впровадження підтримки eSIM на Apple Watch та запуск української версії Siri.

Apple завезла в Україну першу офіційну партію своєї продукції — 8 тис. iPhone 13 вартістю понад $7,5 млн

Це вперше з моменту відкриття українського представництва Apple самотужки ввезла власну техніку в Україну — з 2017 року офіційним дистриб’ютором виробника iPhone в Україні була компанія «ASBIS Україна». З відкриттям українського офісу Apple виключила з ланки посередника та тепер сама завозить продукцію в Україну.

«Держмитслужба рада привітати першу офіційну продукцію Apple в Україні. Ми зробимо, щоб митне оформлення товарів відбувалось якомога скоріше і український ринок наповнили оригінальні товари одного із найбільших ІТ-гігантів світу»,

Сергій Звягінцев,

заступник Голови Держмитслужби

У Держмитслужбі окремо наголосили, що офіційний імпорт компанією Apple своєї продукції є ще одним кроком у боротьбі з контрафактом (підробками) та із незаконним ввезенням товарів.

Лише за останні два тижні після презентації iPhone 13 Держмитслужба виявила спроб незаконного ввезення нових смартфонів майже на 2,2 млн грн.

Попередні продажі iPhone 13 відкрилися в Україні 8 жовтня — ціни починаються від 26 499 грн за базовий iPhone 13 mini та сягають 59 999 за топовий iPhone 13 Pro Max.

В Україні відкрилися попередні продажі iPhone 13 — від 26 499 грн за базовий iPhone 13 mini до 59 999 за топовий iPhone 13 Pro Max

  • У вересні відбулась зустріч президента України Володимира Зеленського з генеральним директором Apple Тімом Куком з обговоренням можливості будівництва компанією Apple дата-центру для сервісів iCloud в Україні та інших питань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожее

Нагревательные маты Hemstedt — премиальное качество

Многократно немецкий производитель демонстрировал себя с наилучшей стороны, потому что он всегда уделяет особенное внимание качеству и надежности своей продукции. Нагревательный мат Hemstedt всегда соответствует основным стандартам, надежно выполняет непосредственные функции. Главное подобрать под конкретные потребности оптимальные характеристики нагревательного мата. Это обеспечит длительность применения и максимально продуктивное выполнение основных функций. Чем отличаются? Нагревательные маты от […]

Частный пансионат для пожилых в Хмельницком — новые стандарты ухода

Чтобы создать для пожилого человека оптимальные условия, в которых он сможет комфортно почувствовать себя, стоит рассмотреть вариант обращения в дом престарелых Хмельницкий, который имеет проверенную репутацию, знания и все прочие ресурсы. Можно получить гарантию полноценного круглосуточного ухода, способного удовлетворить потребности фактически любого пожилого человека. Дом престарелых: услуги и плюсы Современная сфера услуг, имеющая непосредственное отношение […]